Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zlodějky vešly do domu a rabovaly skříně

date_range 04.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

 

S velkou drzostí si počínala trojice neznámých pachatelek, která se v pátek hodinu po poledni pokusila okrást osmdesátiletou ženu z Vizovicka.

A neměly daleko k tomu, aby seniorku připravily o všechny úspory. „Zlodějky využily toho, že jak vstupní branka k domu, tak i vchodové dveře byly odemčeny. Bez ostychu vstoupily do domu a v ložnici prohledávaly skříně," uvedl tiskový mluvčí policie Petr Jaroš.

Nakonec uprchly s prázdnou, neboť je na místě nachytal syn osmdesátileté ženy. Předešel tak mnohatisícové škodě. Po krátké slovní roztržce se všechny tři pachatelky rozutekly před dům. „Tam nasedly do již připraveného vozidla Škoda Felicia zelené barvy a se slovenskou registrační značkou, která začínala zřejmě na písmeno „P"," informoval mluvčí.

Je možné, že se toto vozidlo objevilo i v jiných částech Zlínska. „Jakékoliv informace o pohybu automobilu a jeho posádky mohou lidé oznámit na lince 158 či na kterékoliv policejní služebně," doplnil.

Všem třem ženám hrozí v případě prokázání viny trest odnětí svobody až na pět let. „Zároveň opětovně apelujeme na veřejnost, aby lidé více dbali na ochranu svého majetku a nepodceňovali drzost a bezcitnost zlodějů," dodal tiskový mluvčí Petr Jaroš.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA