Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zoo Zlín i zámek Lešná zve na velikonoční prohlídky

date_range 30.Bře, 2024 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: Archiv Zoo Zlín

Zlínská zoo je nyní ideálním místem ke strávení nadcházejících velikonočních svátků. Areál rozzářily tisíce květů, jaro je zde v plném proudu. Speciální prohlídky Velikonoce u Seilernů nabídne zámek Lešná, k dispozici bude také vláček, všechny restaurace a občerstvení i prodejny suvenýrů. Zoo bude od 28. března otevřena denně od 8.30 do 18.00 hod., zámek během Velikonoc a dubnových víkendů od 10.00 do 16.00 hod.

 

Areál zoo, především okolí zámku Lešná, rozzářily tisíce květů narcisů, rozkvetly také bílé magnolie, růžové sakury, pestrobarevné krokusy nebo zlatý déšť. „Sloní stádo si již užívá rozlehlý travnatý výběh, rušno je u klokanů rudokrkých, kde z bezpečí máminých vaků vykukují letošní mláďata,“ uvedla Romana Mikešová, vedoucí marketingu. V tropické hale na návštěvníky čeká rodina vyder obrovských se třemi dvouměsíčními mláďaty. Každý den vychází do venkovního výběhu také pár jaguárů, samec Akabo a samice Yuna.

 

Ve čtvrtek 28. března po zimní pauzu se znovu otevře i zámek Lešná. Zahájení sezóny bude víc než přitažlivé. „Všechny návštěvníky zveme na speciální velikonoční prohlídky zámku. Přestavíme Vám Velikonoce u Seilernů, posledních hraběcích majitelů zámku, nabídneme ukázku nejrůznějších ptačích vajíček a také přiblížíme jednotlivé dny velikonočního období, od Květné neděle po Velikonoční pondělí. Pro návštěvu zoo a zámku doporučujeme zakoupit elektronické vstupenky, odpadne tak případné čekání u pokladen. U zámku si vždy zvolíte i konkrétní čas prohlídky,“ zdůraznila Romana Mikešová. Zámecké interiéry doslova rozzáří jedinečná velikonoční výzdoba, každý z 11 pokojů bude mít osobitou výzdobu. Zámek bude po všechny velikonoční dny, tedy od čtvrtku 28. března do pondělí 1. dubna, otevřen vždy od 10.00 do 16.00 hod., kdy začne poslední prohlídka.

Foto: Archiv Zoo Zlín

Zoo Zlín bude od Velikonoce otevřena každý den od 8.30 do 18.00 hod., pokladny a turnikety hlavního a sezonního (Velikonoce a víkendy) od 8.30 do 17.30. Občerstvení během velikonočních svátků zajistí všechny velké restaurace, a také Chocolatérie, Kefa bar, Pizzérie, Palačinky, stánky Ice´n´go a Kolo café. Areál zoo můžete projet i vláčkem, hezké dárky nabídnou zooshopy u vstupů a v Zátoce rejnoků.

 

Zámek Lešná v areálu Zoo Zlín zve na velikonoční prohlídky

 

Velikonoce u Seilernů. Tak jsme pojmenovali sváteční program, který v zámku Lešná návštěvníci zažijí jen jednou v roce. Speciální prohlídky budou probíhat od čtvrtku 28. března do pondělí 1. dubna.!

 

Při velikonoční návštěvě Zoo Zlín rozhodně zavítejte i do zámku Lešná. Interiéry rozzářila jedinečná a nápaditá květinová výzdoba se záplavou vajíček a velikonočních dekorací. „V zámecké jídelně u slavnostně prostřeného stolu Vám povíme, jak Seilernové, poslední hraběcí majitelé zámku Lešná, slavili Velikonoce, jaké tradice a zvyky dodržovali. Přiblížíme Vám také původ Velikonoc a jednotlivé dny velikonočního období, můžete se těšit i na ukázku exotických ptačích vajíček. A pokud alespoň u 2 vajíček uhádnete, komu patří, čeká na Vás milá odměna,“ přiblížila velikonoční program v zámku Romana Mikešová, vedoucí marketingu.

Foto: Archiv Zoo Zlín

Velikonoční prohlídky zámku budou probíhat od čtvrtka 28. března až do Velikonočního pondělí 1. dubna. Vždy začnou v 10.00 hod., poslední prohlídka odstartuje v 16.00 hod. „Pro návštěvu zoo a zámku doporučujeme zakoupit zvýhodněné společné vstupenky, ať už ty elektronické nebo v pokladně zoo, u zámku si vždy zvolíte i konkrétní čas prohlídky,“ doplnila Romana Mikešová. Po uvedené dny bude denně od 9.30 do 16.00 hod. otevřena také pokladna v zámku Lešná s nabídkou vstupenek a suvenýrů.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA