Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zpěvácká soutěž Czechtalent Zlín začíná

date_range 05.Úno, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
ČR/REGION – S prvním únorem se již počtrnácté mladým zpěvákům a zpěvačkám populární hudby ve věku od patnácti let otevírá možnost prosadit se na festivalu Czechtalent Zlín 2009, který možná někteří z dřívější doby znají pod názvem Zlíntalent.

„Letošní ročník doznal drobné, leč významné změny. Posunula se horní věková hranice pro soutěžící a to na 25 let z původních třiadvaceti," upřesňuje produkční Šárka Slaměnová. Ti, kteří dobře a rádi zpívají, se mohou do soutěže přihlásit až do 31. března 2009.

I letos jsou díky těsné spolupráci s hudební televizí Óčko do soutěže namísto audionahrávek přijímány videonahrávky.

„Do konce března bude vybráno naší pořádající agenturou třicet až čtyřicet semifinalistů, kteří se pokusí v druhé polovině dubna v jednom ze zlínských klubů probojovat do finále," pokračuje Slaměnová.

 

Foto

ilustrační foto (Superstar ZŠ Val.Klobouky)  foto archiv redakce

 
Datum finále je stanoven na 29. květen a uskuteční se ve Velkém kině ve Zlíně. Za vítězství v soutěži Czechtalent Zlín 2009 získá zpěvák nebo zpěvačka finanční odměnu 20.000 Kč, sošku od sochařky Petry Vajdákové. „Vítězové získají také možnost účastnit se mezinárodních festivalů po celém světě," dodala produkční Šárka Slaměnová

O vítězi budou i letos rozhodovat jen ti nejlepší. V porotě zasedne Miloš Skalka, Ondřej Soukup, Petr Malásek, Lešek Wronka, Martin Červinka, Petr Šiška, Eduard Krečmar a další významní čeští, ale i zahraniční hudební skladatelé, textaři, producenti a publicisté včetně prezidenta soutěže Luďka Malára.

Finále čtrnáctého ročníku soutěže Czechtalent Zlín 2009 zpestří svým vystoupením Aneta Langerová, Marek Ztracený, vítěz ročníku 2007 Tomáš Klus a finalistka Zlíntalentu Alice Konečná.

Další informace, podmínky a přihlášku najdete na www.czechtalent.cz

 
 
StF
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA