Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zraněného řidiče museli z vraku vyprostit

date_range 29.Čvc, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Tři jednotky hasičů zasahovaly v pátek 28. července na místě dopravní nehody osobního vozidla u obce Vlachova Lhota. „Po nárazu do stromu se osobní vozidlo převrátilo na střechu. Ve vraku zůstal zaklíněný zraněný řidič. Jako první na místo hlášené události dorazili v 17:05 hodin profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky. V dalších minutách se k zásahu připojili i profesionální hasiči ze Slavičína," popsal mluvčí hasičů Libor Netopil.

Po nárazu do stromu se osobní vozidlo převrátilo na střechu      foto: HZS     další foto (4)

„Mladý muž jel z Vysokého Pole směrem na obec Vlachova Lhota svým vozidlem Škoda Fabia. Mezi oběma obcemi, v levotočivé zatáčce, narazil s vozidlem do vzrostlého stromu, aniž by se ho snažil ubrzdit. Po nárazu do stromu se vozidlo převrátilo na střechu mimo vozovku. Dechová zkouška nemohla být kvůli charakteru zranění provedena. Zda byl muž pod vlivem alkoholu, stanoví až rozbor krve," uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. 

Spolu se záchranáři hasiči zraněného muže stabilizovali, nasadili mu krční límec a bez nutnosti použití vyprošťovacích zařízení ho pomocí páteřové desky z vraku vyprostili. „Po předání zraněného záchranářům hasiči zajistili havarované vozidlo proti samovolnému pohybu a úniku provozních kapalin. K vyproštění převráceného vozidla byl na místo události vyslán vyprošťovací automobil ze stanice profesionálních hasičů Otrokovice," dodal Netopil.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA