Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zraněnou řidičku transportoval vrtulník

date_range 30.Bře, 2017 featured_play_list Aktuality

 

K dopravní nehodě ve Vsetíně, na ulici Bobrky, došlo ve středu 29. Března odpoledne. Jednotka hasičů byla na místo povolána v 16:43 hodin. „Na silnici byl poškozený vůz značky Škoda a Opel. V jednom z vozidel byla zaklíněná řidička. Hasiči ji bez použití hydraulického vyprošťovacího zařízení vyndali na páteřní desce z vozu a předali do péče zdravotníků," popsal tiskový mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 K vážné nehodě osobních vozidel značek Škoda a Opel došlo na ulici Bobrky     foto: HZS

Druhý řidič už byl v době příjezdu hasičů v péči zdravotníků. Byl velmi vážně zraněn a proto byl povolán vrtulník. Po ošetření a stabilizaci pomohli hasiči s naložením zraněné osoby do vrtulníku. Ten ji transportoval do Fakultní nemocnice v Ostravě. Policisté provedli u obou dechovou zkoušku ke zjištění ovlivnění alkoholem. U obou byla negativní. Na vozidlech vznikla v součtu škoda sto osmdesát tisíc korun. Pětitisícová škoda vznikla i na svodidlech. „Šestasedmdesátiletý řidič ze Vsetína jel s vozem Opel Meriva od Jablůnky. Z dosud nezjištěných příčin přejel s vozidlem do protisměru. V té chvíli jela z opačného směru s vozidlem Škoda Fabia osmačtyřicetiletá žena ze Vsetína. Došlo k čelnímu střetu, kdy vozidla zablokovala komunikaci," uvedl tiskový mluvčí policistů Vladislav Malcharczik.

Jedna osoba se těžce zranila a proto byl povolán vrtulník               foto: HZS

„Hasiči oba vozy zabezpečili proti vzniku požáru a uniklé provozní kapaliny zasypali sorbční látkou. Místo nehody bylo oboustranně označeno kužely a výstražnými trojúhelníky," doplnil Žemlička.

Po celou dobu šetření příčin nehody dopravní policií byla komunikace uzavřena.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA