Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zrekonstruovaný kulturní dům ve Francově Lhotě byl slavnostně otevřen

date_range 11.Zář, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Slavnostní přestřižení pásky a svěcení budovy

Obec Francova Lhota slavnostně otevřela nově zrekonstruovaný kulturní dům. V sobotu 5. Září 2020 v 16 hodin byla slavnostně přestřižena páska a budova posvěcena. Poté si veřejnost mohla prohlédnout nově zrekonstruované prostory kulturního domu, kdy velkých změn doznaly všechny prostory sálu a přísálí, chodeb schodiště a úřadu.

 

V nové přístavbě klubovny si návštěvníci mohli prohlédnout historickou výstavu fotografií ze stavby, která probíhala v letech 1969 – 1972. Mnozí návštěvníci se na fotografiích našli a zavzpomínali na hodiny strávené na brigádách při výstavbě.

 

Po prohlídce následovalo pasování dětí z první třídy na školáky a vystoupení Jožky Černého s cimbálovou muzikou. O dobré jídlo a pití se staraly místní spolky dobrovolných hasičů a myslivců.

 

Za Obec Francova Lhota poděkoval starosta obce Miroslav Brlica všem, kteří se na rekonstrukci podíleli.

 

Celá fotogalerie z otevření kulturního domu a pasování prvňáčků je ZDE.

Fotogalerie z výstavby KD je dostupná ZDE.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA