Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ztraceného devítiletého chlapce našel běžkař

date_range 01.Úno, 2016 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 29. ledna navečer pátraly desítky policistů, hasičů a členů horské služby po devítiletém chlapci, který se ztratil rodičům při procházce po hřebenech Javorníků v okolí horské chaty Portáš. Čtyřicetiletý muž oznámil na linku 158, že pohřešuje svého devítiletého chlapce, který se mu ztratil při procházce a už asi hodinu ho hledá.

  Ilustrační foto Horská služba Beskydy

„O události byla informována horská služba, přizvali jsme několik policejních hlídek, psovoda a dobrovolné hasiče. Rovněž jsme informovali leteckou službu Policie ČR, která se chystala do pátrání po chlapci zapojit," popsala tisková mluvčí policistů Lenka Javorková. Asi po čtyřicetiminutovém pátrání uviděla hlídka policistů z Karolinky při výjezdu do sedla pod horským hotelem Kohútka muže s malým chlapcem, který odpovídal popisu pohřešovaného.

„Kolegové zjistili, že je to skutečně ztracený chlapec z Uherskohradišťska. Toho v lese potkal náhodný, místně znalý běžkař, který se hocha ujal s tím, že ho dovede na chatu Portáš. Policisté oba posadili do auta a dovezli je na chatu, kde chlapce předali rodičům. Po zdravotní stránce byl v pořádku," dodala Lenka Javorková.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA