Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Zuzana Lapčíková: Charitativní koncerty

date_range 17.Pro, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Respektovaná cimbalistka ze Slovácka Zuzana Lapčíková o víkendu zahájila koncerty v Otrokovicích a Slavičíně předvánoční šňůru charitativních vystoupení. Během jejího vystoupení se totiž sbírají hračky od podporovatelů, které potom poputují jako dárky do dětských domovů z regionu. Vstupy na koncert jsou zdarma, pomoci dětem v domovech může každý darováním hračky.

To však není jediné pozitivum.

Zuzana Lapčíková, která se celý život věnuje i výuce dětí ve hře na cimbál, hodlá děti z domova podpořit i jinak. „Když tam bude nějaké nadané dítě, které by o cimbál mělo zájem, ráda ho budu zadarmo učit," nabídla Lapčíková.

Zuzana Lapčíková     promo foto Martin Kubica

Další koncerty hudebnice se uskuteční následující víkend v Luhačovicích 21.12. a Napajedlích 22.12. vždy v 16 hodin. A protože se na koncertech prezentuje také jako kandidátka hnutí Starostové a nezávislí (STAN) a Zlínského hnutí nezávislých (ZHN) do Senátu, podpoří ji krajský šéf STANu a starosta Vysokého Pole Josef Zicha: „Abychom lidem usnadnili přístup na koncerty Zuzany Lapčíkové, vypravíme zdarma autobus v sobotu z našich obcí," přislíbil podporu Zicha.

Koncerty Zuzany Lapčíkové nejsou jen pro fajnšmekry, kteří rozumí hudbě. Například ve Slavičíně se bude přidávat ještě jeden koncert. „Uskuteční se v neděli 29. prosince opět na Orlovně a oproti tomu uplynulému vystoupení zahraje Zuzana Lapčíková s cimbálovkou tradiční vánoční písně a lidovky od nás z regionu," informoval Zdeněk Hověžák, krajský manažer STAN.

Odjezdy autobusů na sobotní koncert v Luhačovicích:

Drnovice 14:45
Vysoké Pole 14:50
Újezd 15:00
Loučka 15:10
Slopné 15:20
Sehradice 15:25
Dolní Lhota 15:35

Koncerty Zuzany Lapčíkové v regionu:
21. 12. 16:00 Luhačovice Elektra
22. 12. 16:00 Napajedla Klášterní kaple

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA