Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Advokátní kancelář nabízí své služby i online

date_range 27.Úno, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Advokátní kancelář – Mgr. Zdeněk Rumplík spustila nový design webu
advokat-zlinsko.cz, který je zaměřen mimo jiné i na realizaci právních služeb online, spočívajících nejčastěji zejména v převodech nemovitostí a vymáhání pohledávek, ale i v dalších právních službách.

PŘEVODY NEMOVITOSTÍ

Smlouvy kupní, směnné nebo darovací, dohody o vypořádání spoluvlastnictví či společného jmění manželů atp. naše advokátní kancelář zpracovává pro klienty i online, a to rychle, pohodlně (bez nutnosti osobních návštěv, pokud si ji klient samozřejmě nevyžádá) a co je také podstatné, tak za velmi příznivé internetové ceny. Současně je i v tomto případě samozřejmě plně garantováno právně kvalitní řešení stejně, jako při osobní návštěvě kanceláře. Cenu konkrétní právní služby je možno přitom vždy zjistit velmi jednoduše prostřednictvím kontaktního formuláře na webu, a to naprosto nezávazně.

 

VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK

Také vymáhání pohledávek je možno ve většině případů řešit online, a to dokonce i bez plateb předem, tedy s odměnou pouze v případě úspěšného vymožení. Nejčastěji takto řeší kupř. nároky ze smluv o zápůjčce, z uznání dluhu či z neuhrazených obchodních faktur za dodané zboží. Podmínky řešení je možno opět zcela nezávazně zjistit prostřednictvím kontaktního formuláře na webu.

DALŠÍ PRÁVNÍ SLUŽBY

Advokátní kancelář se zabývá zj. právem soukromým – občanským, obchodním, rodinným a pracovním. Právní poradenství a právní služby poskytuje jak občanům, tak i firmám a živnostníkům, a to v rámci celého Zlínského kraje.

-PR-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA