Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Akce určené pro milovníky psů „Fešák pes“ již tuto neděli

date_range 27.Srp, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

ALCEDO ve spolupráci s Domem kultury pořádá již 15. ročník akce určené pro milovníky psů ve Vsetíně „Fešák pes“. Nejen pejskaři se mohou těšit na neděli 29. srpna 2021, kdy bude Fešák pes probíhat v Dolíčku ve Vsetíně-Rokytnice od 14.30 hodin.

 

Tato tradiční vsetínská voříškiáda je akcí, jejímž cílem je oslovit majitele psů, kteří mají své psy jako rodinné mazlíčky a nechodí s nimi na žádné cvičení pod vedením profesionálů. „Pejsci jsou vychováváni takzvanou přirozenou cestou. Letos bude součástí akce psí školka s Nikolou Turečkou. Jedná se o základní poslušnost i pro začínající pejskaře pod vedením zkušené lektorky. Další součásti akce bude přednáška a prezentace krmiv pro psy značky DUNCHO, MVDr. Danielem Honzákem a MVDr. Simonou Honzákovou,“ uvádí Radek Kleibl a dodává, že maximální počet psů přihlášených do workshopu je 30.

 

Povinná je registrace na místě. Každý účastník se po skončení akce může těšit na balíček pro svého pejska, který pejskařům daruje Zvířecí útulek Vsetín, partner akce.

 

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA