Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Akce V radosti nabídne program pro celé rodiny

date_range 31.Srp, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ve Valašských Kloboukách vystoupí písničkář Pavel Helan

Akce V RADOSTI proběhne v pátek 3. září 2021 na Masarykově náměstí ve Valašských Kloboukách. Od 16.30 hodin na hlavním pódiu vystoupí Zahrajko zo Spievankova s programem pro děti, poté písničkář Pavel Helan a večerní program vyvrcholí evangelizačním programem s worshipovou slovenskou kapelou ESPÉ a raperem Augustínem a dalšími hosty.

 

V rámci programu se můžete těšit i na další doprovodné aktivity pro děti a workshopy pro mladé, skákací hrad, kavárnu a mnohé další. Vstup na celý program je zdarma.

 

 

Jedním z hostů V RADOSTI je charismatický, usměvavý zpěvák Pavel Helan

 

S hudbou začínal jako kytarista v jazzbandu Young Pekáč Mojmíra Bártka, kde si osvojil důležité heslo „Strýcu hrej, neustále hrej!“. Byl členem vokálního kvarteta Alba Mons a spolupracoval s Mladými brněnskými symfoniky pod vedením Tomáše Krejčího. Je absolventem kytarové školy Oty Pinknera. Zvítězil v pořadu Do-re-mi, působil jako učitel hudební výchovy v New Yorku, doprovázel bretaňského zpěváka Yvese Guelou a byl členem revivalu U2/stay. V roce 2007 získal prestižního Krtka na festivalu Zahrada. O rok později pak vydal CD „Je(mně) příjemně“, ze kterého v roce 2009 vzešla spolupráce se zpěvákem Petrem Bende. V roce 2010 byl založen plesový miniorchestr „Helan Band“. V roce 2012 koncertoval v Malajsii a Hong Kongu a jako hosta na turné „Ani si nesedejte“ si ho vybral Tomáš Klus. Také hostoval na „Vánočním tour“ Petra Bendeho. V roce 2013 se stal finalistou soutěže „Československo má talent“. V roce 2014 vydal další CD – „iBůh“, na podzim 2017 vyšlo CD Rapper. Poslední vydané album (2019) nese název “Buď se mnou”. V roce 2016 si zahrál i v Polsku, na Světových dnech mládeže v Krakowě a rovněž později na stejné akci v Panamě. Již čtvrtým rokem hostuje na koncertech Honzy Nedvěda, odehrál rovněž několik koncertů společně se Simou Martausovou a Dominikou Gurbaĺovou.

 

Na celé akci se podílí Nadační fond CREDO, Společenství Projekt ON a Římskokatolická farnost Valašské Klobouky, za podpory města Valašské Klobouky.

 

Akce vznikla v rámci předprogramu Konference Poslaný, která proběhne následující den v sobotu 4. září v Kulturním domě Klobučan.

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA