Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Američan Drumcell zahraje poprvé v ČR

date_range 25.Led, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Headlinerem narozeninové party JZD Promotion bude respektovaný dj, producent a zakladatel Droid Recordings, Američan Drumcell.

Poprvé se našemu publiku představí tento sympatický chlapík jménem Moe Espinosa 24. 2. 2018 ve Valašských Kloboukách. JZD promotion nabízí už řadu let kvalitní program. Tradice pokračuje. Vynikající techno přiveze Drumcell až z Los Angeles v Kalifornii. Prověřilo ho publikum po celém světě, včetně kultovních míst, jakým je berlínský Berghain a hlavní pódium festivalu The Movement v Detroitu. Spolupracuje s Luke Slaterem, Speedy J a Chrisem Liebingem. Nyní je slyšet Drumcellův zvuk po celém světě.

„V loňském roce nám jeho booking nevyšel, o to větší radost máme letos. Drumcell v Evropě často nehrává, o to je jeho česká premiéru právě u nás cennější, věřím, že je to ten pravý headliner na narozeniny JZD promotion," neskrývá radost pořadatel dj Martini.

Drumcell

Na pódiu ho podpoří slovenský techno pionýr, producent a velmi oblíbený vývozní artikl Loktibrada. Přece jen hrát za loňský rok 4x v berlínském Berghainu není jen tak a své kvality nám bude moc opět dokázat i u nás. Spolu s Tiborem Holodou a Antim založili kultovní U. Club (dnes SubClub) v Bratislavě. Lokti patří k zásadním jménům techno scény a dodnes je vedle Tokyho a dalších ikon považován za jednoho z tvůrců "slovenského techna". Slovenskou scénu pak dále podpoří jeden z největších talentů posledních let djane Sionni, který si již zahrála na legendárních brněnských akcích Elektra a Apokalypsa. Line up doplní ostřílení borci z JZD promotion.

Narozeninová cena lístku je 150,- Kč do 22:00, poté bude navýšena na 200,- Kč. Přičteme-li přátelskou atmosféru, bary s narozeninovými cenami a světového headlinera Drumcella, máme o zajímavou akci postaráno. Aktuální info sleduj na FB události.

19 years of JZD promotion
So 24.2.2018, start: 20.00h, entry: 150/200 czk
KD Sokol Valašské Klobouky

Djs: Drumcell (USA), Loktibrada (SK), Sionni (SK), Naoki Uda (JAP), PapiOil, Martini, Siki, Styrax

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA