Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Auto poškodilo plynovou přípojku

date_range 23.Pro, 2017 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 23.12. v 16:44 hodin přijalo krajské operační středisko informaci o dopravní nehodě osobního automobilu v obci Poteč. Podle oznamovatele došlo při nehodě k poškození plynové přípojky, ze které unikal plyn. Na místo okamžitě vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky.

„Ihned po příjezdu bylo zjištěno, že vůz havaroval a poškodil plynovou přípojku, na které zůstal stát. Ve vozidle cestovaly dvě osoby, které nebyly zraněny. V době příjezdu se nacházely mimo nebezpečí," uvedl mluvčí krajských hasičů Pavel Řezníček.

Auto poškodilo plynovou přípojku         foto: HZS

Protože nebylo možné okamžitě zastavit unikající plyn, provedla jednotka zajištění místa události a na pokyn velitele byl okamžitě evakuován přilehlý rodinný domek. Událost byla ihned oznámena také pohotovostní službě plynařů.

Hasiči provedli provizorní zastavení úniku plynu pomocí hydraulického rozpínáku        foto: HZS

„Po odtažení osobního vozu z poškozené přípojky provedli hasiči obkopání plynového potrubí a provizorní zastavení úniku plynu pomocí hydraulického rozpínáku. Jakmile se na místo dostavila dopravní policie a pohotovostní služba plynařů, která si událost převzala, jednotka se v 18:17 hodin vrátila zpět na svou základnu," dodal Řezníček.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA