Benago Slavičín si v tabulce pohoršilo

date_range 19.Led, 2010 featured_play_list Aktuality

Ve velmi improvizované sestavě odjížděli v sobotu na východ republiky futsalisté slavičínského Benaga. Stále na dovolené byl hrající trenér Zdeněk Julina, fotbalové štěstí ve Zlíně zkouší Petr Švach, Josef Hnaníček hrál za FC TVD Slavičín v Uh. Brodě, Ivo Světlík je po operaci třísel, Ondra Pulkert se zranil na pátečním treninku v divizních Hranicích a kompletní mužstvo Benaga Zruč startovalo na brněnském turnaji Hummel cup – více zde – http://online-prenosy.tvcom.cz/video/3919-hummel-cup-futsal.htm

Prvním soupeřem Benaga na turnaji v Poličce byl domácí celek FS Sádek, který se opírá především o zkušenosti bývalého ligového fotbalisty Hradce Králové a Zlína Jiřího Valty. Benago ještě čtyři minuty před koncem zápasu vedlo 2:1, ale poté přišlo vyrovnání a minutu a půl před koncem dokonce vítězný gól domácího týmu – více o utkání naleznete ve Svitavském deníku

Druhé utkání proti Náchodu začalo pro Benago jako z říše snů a ve 12. minutě slavičané prohrávali hrozivým skóre 0:3. Do poločasu se však Valachům podařilo snížit na rozdíl jediné branky, aby ve druhém poločasu vystupňovali své tempo a v utkání dokonali obrat. Důležité vítězství prakticky zajistilo Benagu účast v elitní čtyřce pro Play off a také pořadatelství domácího čtvrtfinále. To by mělo proběhnout v sobotu 20. února 2010 od 10 hod v SH Radostova v Luhačovicích. V tabulce patří Benagu čtvrtá pozice s minimálním odstupem na Stonavu a Poličku, do konce základní části chybí ještě odehrát 3 turnaje tj. 6 zápasů. Další turnaj odehraje Benago již v sobotu 23. 1. ve svém azylu zlínské haly Novesta a soupeřem mu bude Trivel Klatovy a Chemcomex Praha.