Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Betlém má otevřeno i ve státní svátek

date_range 27.Říj, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Pokud zatím nevíte, co s dětmi podniknete během podzimních prázdnin, zkuste zavítat do česko-slovenského betléma. Za jeden den navštívíte čtyřicet nejznámějších míst Zlínského a Trenčínského kraje a poznáte život za starých časů.

Ve dnech od 28. října do 1. listopadu 2015, kdy školáci mají podzimní prázdniny, má česko-slovenský mechanický betlém otevřeno každý den. Otevírací doba je standartní, a to včetně státního svátku 28. října 2015, který tentokrát připadl na středu. Dopoledne betlém můžete navštívit od deseti do dvanácti hodin, odpoledne od třinácti do šestnácti hodin.

Betlém v Horní Lidči

„Komu by čas nevyhovoval, po telefonické dohodě může betlémskou expozici shlédnout i v jinou dobu. Program máme připravený i na měsíc listopad. Od desátého (tj. 10. listopadu 2015) bude v prostorách betlému umístěna výstava originálních mikulášských masek z Hornolidečska a Púchovské doliny, který potrvá do konce měsíce," doplnila Ludmila Brousilová.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA