Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Břehy řeky Bečvy jsou díky dětem čistější

date_range 21.Dub, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Na 22 dětí z rybářského kroužku při Středisku volného času Domeček ve Valašském Meziříčí se v sobotu 21. dubna ráno vybavily igelitovými pytli, ochrannými rukavicemi a vyrazily do přírody sbírat odpadky, které tam zanechali neukáznění rybáři. Dobrovolná brigáda mladých rybářů se konala v rámci mezinárodního svátku životního prostředí Dne Země.

Cvičný lov ryb

Během brigády došlo k vyčištění břehů u čtyřech rybníků na řece Bečvě v místní části Juřinka. „Vypadalo to, že nám počasí nebude přát, ale nepršelo. Během dnešní brigády se nám podařilo naplnit 10 pytlů," informoval vedoucí kroužku Radek Stolař. „Sbírali jsme zejména igelitové sáčky, plechovky od kukuřice a plastové láhve," doplnil druhý vedoucí kroužku Petr Holáň. Úklidový den přinesl zajímavý úlovek, a to 200 litrový sud, který se nacházel v řece Bečvě. I takové věci odkládají lidé do přírody.

Odměnou za ranní prospěšnou činnost byl cvičný lov ryb, který probíhal pod dohledem zkušených vedoucích.

Renata Votrubová (-rv-)

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA