Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Bude se tvořit strategie cestovního ruchu

date_range 30.Led, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Město Valašské Klobouky v roce 2017 vstoupilo do destinační společnosti Zlínsko – Luhačovicko, která si za cíl klade rozvoj cestovního ruchu v této turistické oblasti. Valašské Klobouky zde figurují za celou správní oblast obce s rozšířenou působností, takže zastupují všech dvacet spádových obcí. Nyní vzniká pracovní skupina, která se bude věnovat tvorbě strategie cestovního ruchu pro Valašskokloboucko a bude také spolupracovat na realizaci jednotlivých aktivit. Vstoupit do ní mohou všichni zájemci z řad podnikatelů v cestovním ruchu a také z odborné i laické veřejnosti.

„Pracovní skupina destinačního managementu je otevřená všem zájemcům z celé správní oblasti ORP Valašské Klobouky. Uvítáme každého, kdo podniká v cestovním ruchu, ať už v ubytovacích, restauračních či jiných službách pro turistickou veřejnost. Stejně tak budeme rádi za zapojení dalších účastníků, kteří by mohli ze svého odborného hlediska přispět k utváření profilu cestovního ruchu našeho regionu a k jeho rozvoji," pozvala zájemce starostka Eliška Olšáková.

Valašské Klobouky z ptačí perspektivy

Prvním úkolem pracovní skupiny cestovního ruchu bude vytvoření strategie Valašskokloboucka coby turistické destinace. „Ta by měla být základním stavebním kamenem naší účasti v destinační společnosti Zlínsko – Luhačovicko a měla by napomoci ke správnému profilování turistické nabídky naší oblasti a k jejímu efektivnímu marketingu," vysvětlil Petr Kozel, pověřený destinační manažer pro ORP Valašské Klobouky a jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra. 

Zájemci o spolupráci se mohou hlásit Petru Kozlovi do 20. února na telefonu 605 701 120 či e-mailu petr.kozel@vpcsro.eu. První setkání se uskuteční 26. února v 15 hodin v sále Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA