Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Čekárna ve zdravotním středisku má nový kabát

date_range 08.Bře, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Zrekonstruovaná čekárna ve zdravotním středisku. Foto: Obec Francova Lhota

Cestování o několik desítek let zpátky v čase. Nějak tak by se dal popsat pocit při návštěvě lekáře v některých zdejších zdravotních střediscích. Toto už ovšem neplatí v obci Francova Lhota, kde dokončili rekonstrukci čekáren.

 

„Využili jsme přítomnost řemeslníků, kteří nám dokončovali projekt „Adaptace nebytových prostor na 11. bytů“. Ve stejné budově máme umístěné zdravotní středisko a čekárny k obvodnímu i zubnímu lékaři. Tyto byly již ve špatném technickém stavu, a protože jsme v minulém roce hospodařili s přebytkovým rozpočtem, byl by hřích tuto situaci nevyužít,“ vysvětlil starosta obce Miroslav Brlica.

Rekonstrukcí prošlo také sociální zařízení. Foto: Obec Francova Lhota

Za částku 1,2 mil Kč se podařilo zrekonstruovat dvě čekárny pro lékaře, dvě ordinace, sesternu, sociální zařízení pro personál a také WC pro pacienty. Všechny zrekonstruované prostory splňují hygienické požadavky včetně bezbariérového přístupu. Zbývá dokončit výměnu vchodových dveří, která proběhne na začátku měsíce dubna. „Touto akcí máme dokončenou opravu celé budovy. Opravena je i ordinace dětského lékaře, která je momentálně prázdná. Uvažujeme tyto prostory nabídnout k pronájmu novému zájemci pro služby jako rehabilitace, masáže popř. kosmetiku,“ dodal Miroslav Brlica.

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA