Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Coldplay navštíví i Valašské Klobouky prostřednictvím přenosu do kina

date_range 21.Říj, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kapela Coldplay. Foto: Marcus Haney

Kapela Coldplay sice do České republiky v rámci celosvětového turné Music Of The Spheres nezamíří, přesto budou mít i místní fanoušci příležitost ochutnat opojnou atmosféru jejich koncertů. Ve vybraných kinosálech si na velkém plátně užijí přenos vystoupení Coldplay z argentinské zastávky v Buenos Aires. Celosvětová akce se koná pouze 29. října. Do tohoto projektu se zapojilo i Kino Svět ve Valašských Kloboukách.

 

Na koncerty v rámci aktuálního turné Coldplay se snášejí superlativy ze všech stran. Tato koncertní tour sklízí nadšené recenze od fanoušků i kritiků. The Guardian ji označil za „skutečně ohromující“. New York Post ji popisuje jako „noc, kdy se budou psát dějiny“ a Glasgow Evening Times ji ohlašuje jako „největší show na Zemi“.Velkolepá a barvami hýřící show obsáhne jak novinky z posledního alba Music of the Spheres, tak celou plejádu hitů jako Fix You, Yellow, Viva La Vida či Scientist. Vizuální stránku doplňují barevné lasery, propracovaný světelný design i dálkově ovládané LED náramky na rukou návštěvníků. Něco z toho si užijí i návštěvníci Kina Svět ve Valašských Kloboukách.

 

 

Celosvětová akce se koná pouze v sobotu 29. října. Začátek přenosu je ve 20 hodin.

 

Vstupenky si můžete zakoupit online na www.kinovalasskeklobouky.cz, v předprodeji v klobuckém íčku anebo na pokladně kina Svět.

 

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA