Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Další tragická dopravní nehoda na Valašsku. Zemřel třicetiletý muž

date_range 27.Srp, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Místo dopravní nehody. Foto: PČR

Život mladého muže vyhasl za volantem Volva. V pátek 27. srpna krátce po jedné hodině ráno havaroval u obce Držková třicetiletý řidič osobního vozidla. Při havárii utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým vzápětí podlehl.

 

„V době našeho příjezdu už byla na místě Policie České republiky a Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje. I přes všechnu péči lékař konstatoval u řidiče vozidla exitus,“ uvedl tiskový mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Hasiči provedli zajištění místa nehody, protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zasypali sypkou sorpční látkou. Pro potřeby práce policie osvětlovali místo nehody.

 

Místo dopravní nehody. Foto: PČR a HZS

 

Řidič jel ve směru od obce Hošťálková do obce Držková. „Zřejmě z důvodu vysoké rychlosti přejel v zatáčce na mokré silnici do protisměru a vlevo mimo komunikaci, kde narazil do stromu. Náraz odhodil vozidlo zpět na komunikaci, kde zůstalo stát,“ popsala mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Škoda na vozidle je předběžně vyčíslena na sto tisíc korun. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Veškeré okolnosti a příčinu této tragické dopravní nehody prověřují kriminalisté ve spolupráci s dopravními policisty.

 

Během posledního měsíce se na Valašsku stalo již více smrtelných dopravních nehod. Před měsícem při havárii automobilu u Brumova-Bylnice zemřel mladistvý chlapec (více zde) a před týdnem také u Brumova-Bylnice vyhasl po střetu dvou vozidel život sedmasedmdesátileté ženy (více zde).

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA