Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Do kina za půl sta? Ale ano, jde to

date_range 31.Led, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Víme, co se hraje ve Světě
… aneb Všude dobře, v kině nejlíp!

Chcete se už konečně vymanit z neustálého stereotypu sledování Ordinace a Soudkyně Barbary? Máte mimořádnou příležitost. Díky spolupráci kina Svět se třídou 2. B klobouckého gymnázia budete mít možnost zhlédnout mnohem zajímavější snímky. Studenti si vymysleli velmi vtipný slogan – Víme, co se hraje ve Světě.

„Naším cílem je zvát do místního kina na promítání filmů různých žánrů nejen studenty, ale i širokou veřejnost. Navíc za naprosto bezkonkurenční cenu. První vlaštovkou tohoto projektu bude již 6. února 2018 americký mysteriózní thriller s názvem Hráči se smrtí. Ukrývá v sobě nejeden hororový prvek, z čehož vás určitě bude mrazit. Nepromarněte tuhle jedinečnou příležitost a sledujte s námi, co se hraje ve Světě! Antibrambůrkáři vítáni," pozvali studenti třídy 2. B.

 Studenti gymnázia zvou do kina

Hráči se smrtí
„Co se s námi stane, až zemřeme? Jediná šance, jak to zjistit, je prožít si to." Tak zní hlavní myšlenka mysteriózního thrilleru Hráči se smrtí, který přichází dobýt filmovou scénu v podobě remaku stejnojmenného filmu z roku 1990. Tentokrát film režíroval Niels Arden Oplev, který se nebál obsadit do hlavních rolí známé tváře, jako například Ninu Dobrev ze slavných Upířích deníků nebo Ellen Page z filmu Počátek.

Existuje život po životě? Takhle otázka vrtá hlavou hlavním hrdinům tohoto snímku, studentům medicíny, kterým jejich cílevědomost nebrání okusit pachuť klinické smrti, která by podle jejich očekávání měla trvat přiměřenou dobu na to, aby si na otázku dokázali odpovědět. Nebezpečný hazard s vlastními životy na ně zpočátku působí jako vzrušující dobrodružství, jako něco, co jim zcela změní pohled na svět. Ale k názoru, že zahrávat si se smrtí zasahuje až daleko za hranici lidskosti, dospějí, až když sami sobě šlápnou do vlastního hrobu.

Studenti vás zvou na osobní setkání s hráči se smrtí, kteří dorazí do kina Svět v úterý 6. února 2018 v 17 hodin. To vše za luxusní cenu 50 Kč.

Vstupenky si můžete rezervovat, případně zakoupit na www.kinovalasskeklobouky.cz 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA