Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Do Slavičína se vrací Svatovojtěšský jarmark. Tentokrát se Standou Hložkem

date_range 23.Dub, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ve Slavičíně zazpívá Standa Hložek

V neděli 24. dubna si připomeneme svátek jednoho z patronů slavičínského kostela, sv. Vojtěcha. Svatovojtěšský jarmark naváže na „předcovidovou“ tradici a nabídne místním i přespolním vše, na co byli zvyklí.

 

Už dopoledne začne na Horním náměstí jarmark, na němž si po celý den budete moct zakoupit řemeslné výrobky a další regionální produkty.

 

Po obědě je plánovaný doprovodný kulturní program. Na podiu vystoupí Cimbálová muzika Slavičan a od 14:30 hodin oblíbený zpěvák, pocházející z našeho regionu, Standa Hložek s kapelou. Tento kroměřížský rodák nazpíval své největší hity v duu s Petrem Kotvaldem, např. Bílá královna, Holky z naší školky. Velmi úspěšný byl i v triu společně s Petrem Kotvaldem a Hankou Zagorovou, z jejich repertoáru jsou dodnes živé písně Spěchám, Můj čas či Jinak to nejde. „Na jeho vystoupení se velmi těším a pokud vím, nejsem sama. Ptají se na to lidé z celého regionu, tak věřím, že jeho koncert bude stát za to,“ řekla místostarostka města Monika Hubíková.

Svatovojtěšský jarmark ve Slavičíně. Foto: archiv města Slavičín

Své sportovní umění předvedou mažoretky a cvičenky aerobiku z kroužku Domu dětí a mládeže Slavičín. Ve spolupráci s Muzeem hraček Hulín se v prostoru Horního náměstí uskuteční výstava historických kočárků. Myslivecké trofeje ve venkovní expozici představí také členové Mysliveckého spolku Hrádek.

 

Malí i větší návštěvníci se mohou těšit také na pouťové atrakce, které budou mít stanoviště na louce u Sokolovny.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA