Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Dům na rohu bude brzy hotový, nájemci se mohou hlásit

date_range 07.Říj, 2021 featured_play_list Aktuality

Regenerace Domu na rohu ve Valašských Kloboukách pomyslně dobíhá do cílové rovinky. Proměna největšího brownfieldu v centru města na moderní podnikatelské centrum se završí v listopadu, od ledna roku 2022 se tak mohou do nových prostor nastěhovat první nájemci. Pro uchazeče se budou konat dvě prohlídky, při kterých mohou nové kancelářské prostory navštívit. Přihlášky je možné podávat do 30. října na odboru majetku a krizového řízení městského úřadu. Podmínky pronájmu nebytových prostor jsou zveřejněny zde v záměru.

 

„Dům na rohu bude pro zasídlené firmy komfortním a atraktivním zázemím. Ve čtyřech podlažích bude k dispozici až šestnáct kanceláří, kdy bude možné pronajmout jedné firmě i více místností najednou. Firmy přitom musí vykonávat ekonomickou činnost podle určité klasifikace, která vyhoví podmínkám dotace Ministerstva průmyslu a obchodu. Její popis je součástí zveřejněného záměru,“ sdělila Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

 

„Otevřením Domu na rohu se podstatně rozšíří kapacita moderních prostor k podnikání. Specifikem tohoto objektu jsou přitom společné prostory terasy ve dvorku a relaxační zóny na pobytové střeše objektu, které budou moci pracovníci firem užívat,“ popsal Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

 

Prohlídky pro zájemce se uskuteční ve středu 13. října od 10 do 11 hodin a ve středu 20. října od 14 do 15 hodin. Další informace podá jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra Petr Kozel na e-mailu petr.kozel@vpcsro.eu nebo telefonu 605 701 120.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA