Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ewa Farna vystoupí s Bendigem a Harichem

date_range 25.Říj, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
5.11.2011 SPORTOVNÍ HALA HLUK (u Uherského Hraďiště)
EWA FARNA,MARTIN HARICH,JAN BENDIK

Ewa Farna zavítá se svou skupinou do sportovní haly Hluk dne 5.11.2011. Hosty pro tohle odpoledne budou také dva finalisté československé superstar. Jako první v 17 hodin vystoupí JAN BENDIG, po něm přijde na řadu miláček letošní ročníku MARTIN HARICH.

Ewa Farna, jako historicky nejmladší zpěvačka, vyrazila před dvěma lety se svojí kapelou na samostatné koncertní turné po České republice a zastavila se v 18 městech. Z tohoto turné následně vyšlo DVD s názvem Blíž ke hvězdám. Toto DVD zahrnuje navíc CD LIVE, záběry ze zákulisí, všechny klipy, které kdy Ewa natočila a nejnovější singl Boží mlejny melou.

 

 
Další účinkující Jan Bendig už natočil oficiální videoklip. K němu si vybral singl Sweet 17, z připravovaného alba se stejným titulem. Klip se natáčel v pátek 26.září v Jílovém u Prahy a už by měl být k vidění v televizích.

Martin Harich, finalista druhé edice soutěže Česko Slovenská SuperStar nyní dokončuje své debutové album. Martin už také vydal oficiální klip Nezvestná, který večer v hale určitě také zazní.

Hlavní host večera EWA Farna vystoupí v 19:30 a akce končí úderem 21.hodiny. Po celou dobu koncertu můžete soutěžit s kosmetickou firmou ORIFLAME o novou vůni ROCK ANGEL BY EWA FARNA zdarma. Těšíme se na vás

Předprodej zahájen na těchto místech !
Papírnictví u ZŠ HLUK-tel. 751 859 436
Brumov – jen na tel. 777 945 994
+ v celé síti TICKETPORTAL – www.ticketportal.cz  

 
www.oldharyagency.cz

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA