Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Havarovanou Felici tahali z Bečvy jeřábem

date_range 02.Led, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Osobní vozidlo Škoda Felicia nacházející se pod strmým břehem, téměř uprostřed vodního toku řeky, v blízkosti hlavní komunikace mezi Halenkovem a Starým Hrozenkovem na Vsetínsku. To byl pohled, který se naskytl jednotce dobrovolných hasičů z Halenkova, kteří ve středu 2. ledna ve 13:10 hodin dorazili jako první na místo hlášené dopravní nehody s jedním cisternovým vozidlem a technickým automobilem Mitsubishi.

„Za několik minut byla na místě události také jednotka profesionálů ze Vsetína. V době jejího příjezdu již hasiči dobrovolné jednotky za pomoci žebříku na strmém břehu řeky vyprostili mladou ženu, která vysedla z havarovaného vozidla přímo do vodního toku," informoval o události mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

foto HZS Zlínského kraje + JSDH Halenkov    více fotek

Podchlazené ženě hasiči poskytli deky a do příjezdu vozidla zdravotnické záchranné služby ji umístili do tepla kabiny zásahového vozidla.

„Vzhledem ke skutečnosti, že hrozila kontaminace vodního toku provozními kapalinami havarovaného vozidla, rozhodl velitel zásahu o povolání automobilního jeřábu ze stanice profesionálních hasičů Otrokovice," vysvětlil mluvčí.

Po jeho příjezdu byl vrak vozidla vyproštěn z koryta vodního toku a naložen na vozidlo odtahové služby. „Žádný únik provozních kapalin nebo znečištění vody nebylo hasiči zaznamenáno," dodal Libor Netopil.

„Jedenadvacetiletá řidička jela od Nového Hrozenkova. V levotočivé zatáčce nepřizpůsobila rychlost svým schopnostem, stavu a povaze vozovky a na namrzlé vozovce dostala smyk," informovala mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková. Dechová zkouška byla negativní. Mladá řidička měla vozidlo vybavené zimními pneumatikami s dostatečnou hloubkou dezénu

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA