Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hornolidečské dívky převzaly ocenění

date_range 02.Úno, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
HORNOLIDEČSKO – Dívky 7.A třídy Jana Kulíšková a Diana Řeháková ZŠ Horní Lideč se zúčastnily slavnostního vyhlášení vítězů výtvarné a literární soutěže, kde si společně převzaly ocenění za 1. místo ve výtvarné soutěži a zároveň se jejich výtvarná díla prezentovala na vernisáži pod názvem Srdcem i hlavou Evropy – české předsednictví EU 2009, kterou vyhlásilo Zastoupení Zlínského kraje v Bruselu spolu s Eurocentrem Zlín.

Výstupem soutěže "Srdcem i hlavou Evropy – české předsednictví EU 2009" je kromě zmíněné výstavy také stejnojmenná brožura, v níž kromě vítězných prací ze všech kategorií najdete také informace o českém předsednictví v Radě EU, o Eurocentru Zlín, Zastoupení Zlínského kraje v Bruselu a o Zlínském kraji.

 

Foto

foto Jana Stavinohová

 
další foto
 
Tato publikace byla představena na Eurofestivalu 23. ledna 2009, na němž byly žákyně Jana Kulíšková a Diana Řeháková oceněny.

Výstavu výtvarných děl soutěžících si v pátek 23. ledna 2009 prohlédli také ministři pro zaměstnanost a sociální věci zemí Evropské unie, kteří do Baťova mrakodrapu zavítali v rámci doprovodného programu k neformálnímu ministerskému zasedání, jež se konalo v Luhačovicích.

Nejen žákyně 7. třídy, ale i jejich spolužáci měli z takového úspěchu velkou radost, také učitelé a vedení školy byli mile překvapeni. Dívky čekala samá kladná hodnocení a přání spojená s dalšími tvůrčími cíli do budoucna.

 
 
Jana Stavinohová
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA