Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Hospodářské trhy vstupují do páté sezóny

date_range 28.Bře, 2015 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 10. dubna se opět rozjíždí oblíbené Klobucké hospodářské trhy. Letos se mohou lidé těšit na patnáct pátků, které jim na valašskoklobouckém náměstí zpestří prodejci zeleniny, ovoce, květin, bylinek, sýrů a dalších regionálních specialit. Trhy budou zahájeny vždy v 10 hodin a potrvají až do 17 hodiny.

„Letos jsme rozšířili počet prodejních dnů na 15, což je nejvíc v pětileté historii této akce. Co zůstává stejné, je tematické zaměření některých trhů. Ten první bude logicky směřovat k jarním pracím a návštěvníci se na něm seznámí s řezem dřevin v domácích zahradách," řekl místostarosta Martin Janík. „Klobucké hospodářské trhy mají za cíl jak podporu místního zemědělství a chovatelství, tak i obnovu tradice přímého prodeje hospodářských produktů. V minulých letech si trhy našly své pravidelné návštěvníky, a tak si lidé určitě i letos rádi zajdou nakoupit kvalitní a čerstvé výrobky přímo od pěstitelů a farmářů," dodal místostarosta.

Srdečně jsou zváni všichni prodejci, řemeslníci a drobní pěstitelé, kteří by zde chtěli nabídnout své výrobky. V případě zájmu mohou kontaktovat hlavní organizátorku Šárku Zádrapovou na telefonu 605 206 614 nebo na e-mailu trhyvk@seznam.cz.

Sandra Novotná Kollerová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA