Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašskokloboucký inkubátor v neděli ožije exotikou

date_range 29.Lis, 2019 featured_play_list Aktuality

Po roce a půl, kdy jsme zavítali do vzdálené jihovýchodní Ásie, se opět setkáme s Michalem Florešem, kdy nás pro změnu zavede do exotické Afriky, v podobě cestovatelské přednášky.

 

„Afrika, to je trochu jiný šálek kávy než Ásie. Byla to pro mě další neprobádaná část naší zeměkoule, proto jsem se rozhodl se tam podívat. A tak jsme poskládali partu skvělých lidí a vyrazili jsme,“ řekl Michal Floreš.

 

Jejich cesta vedla do Keňi, Tanzánie a Zanzibaru, zemí, nacházejících se kolem rovníku, zemí, které mají co nabídnout. A není to jen o safari plném zvířat a nádherných pláží.

 

 

„Mnoho lidí jezdí do Egypta, Tuniska nebo Maroka. My ale chtěli poznat tu pravou Afriku. Ne tu arabskou, ale tu černou. A tak jsme dlouho přemýšleli, kam vyrazit. Nakonec padla volba na Tanzánii. Později jsme přidali i Keni, respektive Nairobi a kořením provoněný Zanzibar,“ dodal Michal.

 

Pokud se vám líbila Michalova minulá přednáška, v budoucnu se chystáte navštívit tyto destinace, chcete se něco málo dozvědět o těchto zemích, nebo jen tak zrelaxovat po víkendových aktivitách, tak určitě v neděli dorazte do sálu VPC. „Rád se s návštěvníky mé cestovatelské přednášky ve Valašskoklobouckém podnikatelském centru potkám a podělím o zážitky,“ pozval závěrem Michal.

 

Akce se koná v sále Valašskoklobuckého inkubátoru. Začátek je v 17:00.

 

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA