Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Janušak představuje videoklip k písni Kdopak ví?

date_range 02.Říj, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Z videoklipu Kdopak ví? Obrázek: Jiří Miškeřík

Janušak je mladá skupina nemladých muzikantů, která letos vydala svoje debutové album (poslechnout můžete ZDE).

 

Nově uvádí také svůj první, oficiální videoklip, který se kvůli technickým problémům nepodařilo představit na festivalu Srdeční záležitost.

 

„Kouzlo muziky tkví především v tom, že ji každý vnímá trochu jinak, u každého navozuje jiné pocity a emoce.  Nicméně původně byl text písničky Kdopak ví? jakýmsi zamyšlením nad skutečností, že si všichni neseme nějaký svůj kříž, o kontrastu volnosti a zajetí, povinnosti a bezstarostnosti. Často žijeme v pomyslném vězení, které si sami vytvoříme a pak nemůžeme, anebo ani nechceme najít cestu ven. Někdy i proto, že to nebývá snadné a je pro nás daleko pohodlnější hledat výmluvy, proč to nejde,“ vysvětlil zpěvák kapely Jan Slovák.

 

Tvůrcem uváděného klipu je nadaný, horňácký umělec Jiří Miškeřík, který původní myšlenku posunul ještě dál a snažil se vyjádřit směřováním lidské existence obecně. Více o tom, jak klip vznikal, v čem ho inspirovala domovská krajina Janušaku (Valašsko) a co konkrétně chtěl autor svým dílem vyjádřit si můžete přečíst přímo na webu autora ZDE.

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA