Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jízdu osobního automobilu ukončil strom

date_range 31.Pro, 2018 featured_play_list Aktuality

 

V Brumově-Bylnici narazil v noci 29. 12. 2018 osobní automobil do stromu. K nehodě osobního automobilu na ulici Jos. Polácha v Brumově ve směru na obec Návojná byla vyslána jednotka profesionálních hasičů z Valašských Klobouk, která na místě zasahovala od 22:39 hodin.

 Dopravní nehoda v Brumově-Bylnici                foto: HZS

„V době příjezdu hasičů byla na místě nehody Policie České republiky. Vozidlo bylo poškozené po nárazu do stromu a řidič si stěžoval na bolesti v oblasti krční páteře. Vzápětí přijelo sanitní vozidlo, kterým byl zraněný řidič převezen do nemocnice k dalšímu vyšetření," popsal mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 Dopravní nehoda v Brumově-Bylnici                foto: HZS

Hasiči provedli protipožární opatření a vyteklé provozní kapaliny zasypali sypkou sorpční látkou. Dne 30. 12. 2018 v 1:16 hodin bylo poškozené vozidlo naloženo na vůz odtahové služby a znečištěná silnice byla uklizena.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA