Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kino Svět připravilo přehlídku českého filmu

date_range 24.Úno, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Výběr divácky atraktivních filmů českých tvůrců uvede v březnu valašskokloboucké kino Svět. Přehlídku zahájí hned 1. března premiéra komedie Rodinka. Následovat ji budou dobrodružný příběh Kuky se vrací, drama Habermannův mlýn i čerstvá novinka Nevinnost. Program pak uzavřou Román pro muže a hořkosladká komedie Občanský průkaz. Diváci se tedy mají rozhodně na co těšit.

„V březnu srdečně zveme do kina všechny příznivce českého filmu. Program jsme pečlivě sestavili tak, abychom divákům představili poslední novinky tuzemské filmové tvorby. Nejedna z nich je nominována na některou z kategorií Českého lva za rok 2010, a tak si návštěvníci budou moci udělat vlastní úsudek o tom, zda bylo případné ocenění oprávněné," pověděla k motivu březnové filmové přehlídky Marie Kolajová z městského informačního centra. Slavnostní večer Českého lva se uskuteční 5. března.

Speciální program kina Svět začne v úterý 1. března stylově, tedy premiérou české komedie Rodinka, která bude uvedena v 19:30. V sobotu 5. března se v odpoledním představení od 16 hodin odehraje animované dobrodružství filmu Kuky se vrací. V sobotu 12. března bude večerní promítací čas patřit Habermannovu mlýnu režiséra Juraje Herze a hned v úterý 15. března ovládne stříbrné plátno premiéra dramatu Nevinnost z dílny Jana Hřebejka. Sobota 19. března pak bude vyhrazena Románu pro muže a v sobotu 26. března budou moci diváci přijít na úspěšný snímek Občanský průkaz.

 
Lenka Zvonková
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA