Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Konání festivalu Srdeční záležitost je prozatím záležitostí otevřenou

date_range 23.Dub, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Nejistota pro příznivce rockové muziky, kvalitního občerstvení a silných strojů. Vzhledem k obecně známe situaci je osud hudebního festivalu s motorkářským srazem, který má proběhnout 29. 8. v Horní Lidči, stále nejistý.  Po zvážení pořadatelé zatím odložili zahájení předprodeje vstupenek na 1. července. „Je to poslední odklad, pokud nebude ani k tomuto datu jasné, jestli lze festival uspořádat, budeme nuceni letošní ročník zrušit,“ uvedl za pořadatele Jan Slovák.

 

Kolem celé akce je mnoho dalších otazníků, ať už se to týká dohodnutých sponzorů, nebo vystupujících interpretů. Nejistá je také soutěž kapel a vůbec celá, případná podoba akce. „Snad se podaří uspořádat festival v podobném rozsahu, jako minulý rok.  V nejhorším případě bude naší snahou, abychom nepřišli alespoň o vystoupení brněnské legendy Progres 2, i kdyby mělo jít pouze o samotný koncert s omezeným počtem diváků,“ dodal Jan Slovák.

Hlavním tahákem je vystoupení brněnské legendy Progres 2

Sledujte proto aktuální informace na sociálních sítích ZDE a na webu festivalu ZDE, abyste případně nepromeškali možnost být mezi vyvolenými 😊.

 

Srdeční záležitost 2019, foto: archiv pořadatelů

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA