Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Královská opera se loučí posledním představením v kinech

date_range 26.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Scéna z La traviata

Poslední ze série operních představení, které poskytla Královská opera v Londýně pro kina po celém světě, je úchvatná Verdiho La traviata.

 

V neděli 29. května se přeneseme do Paříže 19. století, do místa kontrastů a velkých emocí.

 

Tato inscenace Richarda Eyrea se těší dlouhé roky oblibě diváků i uznání kritiků pro skvělou scénu, honosné kostýmy a nezapomenutelné dramatické nastudování. Od oslnivé koloratury prvního dějství, až po intenzivní a srdcervoucí závěr. Zazní některé z nejslavnějších Verdiho árií a duetů, včetně radostné „Sempre libera“ v podání Violetty. Na pódiu zazáří mezinárodní obsazení pěveckých hvězd, kde nebudou chybět renomovaná jihoafrická sopranistka Pretty Yende, americký tenor Stephen Costello a bulharský baryton Vladimir Stoyanov. Orchestr bude řídit italský dirigent Giacomo Sagripanti, pro kterého je to premiéra v Královské opeře.

 

ROH: La traviata kino Svět Valašské Klobouky 29. 5. 2022

Opera je opatřena českými titulky. Zároveň zveme diváky na tradiční občerstvení, které se podává před i během představení. Začínáme v 17 hodin.

 

 

K umění  na plátně kina Svět ve Valašských Kloboukách se opět vrátíme po prázdninové přestávce v září, kdy se mohou diváci těšit na baletní představení Labutí jezero v podání umělců Velkého divadla v Moskvě.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA