Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Kriminalisté vypátrali zloděje traktoru ze Slopného

date_range 17.Zář, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Komisař kriminální policie ze Zlína obvinil padesátiletého muže z Moravskoslezského kraje, který si v současné době odpykává trest odnětí svobody pro jinou trestnou činnost, ze spáchání trestného činu krádež, protože začátkem ledna odcizil v obci Slopné traktor (o krádeži jsme informovali ZDE) zaparkovaný na pozemku u rodinného domu a odvezl ho do jiného státu, kde ho nechal stát.

 

Kriminalisté vyhlásili po traktoru pátrání a zaměřili se na hledání pachatele. „Ve spolupráci s majitelem traktoru a s policisty z Moravskoslezského kraje zjistili, po jaké trase traktor ze Slopného cestoval. V souvislosti s tím také odhalili, kdo je pravděpodobným pachatelem odcizení pracovního stroje a vyhlásili po padesátiletém muži pátrání,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Mezitím formou mezinárodní spolupráce se sousedním státem vypátrali, že traktor byl nějakou dobu zaparkovaný u silnice v sousedním státě, kde ho podle popisu našli a zajistili tamní policisté.

Ilustrační foto: Podobný traktor byl začátkem ledna v obci Slopné odcizen

„Kriminalisté věděli, že po podezřelém muži pátrá více policejních oddělení z republiky, protože byl podezřelý z další trestné činnosti. O prázdninách muže nakonec vypátrali policisté v Moravskoslezském kraji a převezli ho do vazební věznice,“ dodala Kozumplíková.

 

Traktor si převzal jeho majitel a recidivistovi, který byl již devatenáctkrát soudně trestaný, hrozí další, až pětiletý trest odnětí svobody.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA