Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Letní škola požárního sportu 2012

date_range 28.Čvn, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Letní škola požárního sportu je projektem, který je organizovaný SDH Sklárna Karolinka pod záštitou starosty obce Horní Lideč a jejímž základním cílem jsou volnočasové aktivity mládeže v průběhu letních prázdnin. Projekt, který je zaměřený na požární sport a sportovní rozvoj dovedností všeobecně nejen v tomto odvětví, ale taktéž v přípravě mládeže pro jiné sportovní obory jakými jsou například atletika, pohybové sporty a mnoho jiných, které naše mládež v průběhu věkového vývoje vyzkouší.

Pod vedením zkušených trenérů Vám nabízíme využití volného času v průběhu letních prázdnin nejen pro mládež samotnou. V letní škole požárního sportu nabízíme i semináře pro vedoucí kolektivů mladých hasičů, které jsou zaměřeny na zvládnutí základních metod tréninku s mládeží a technik v disciplínách požárního sportu, celoroční činnosti dorostu a hry plamen. K dispozici je zde tréninkový areál s tartanovým povrchem, překážky v disciplínách pro jednotlivé věkové kategorie, školící centrum a mnoho jiných aktivit, které patří k využití volného času mládeže. Letní škola požárního sportu je zde i jako možnost letního tábora se zaměřením na sport. V okolí je mnoho možností pro výlety, tury a mnoho jiných aktivit spojených s letním táborem.

Letní škola požárního sportu je určena nejen pro kolektivy, ale taktéž pro jednotlivce v průběhu letních prázdnin od července do srpna. Trénink je organizován podle počtu přihlášených zájemců či kolektivů každý den po celý týden. Projekt je rozdělen do tří kategorií požární sport, mládež a vedoucí mládeže. Každá ze skupin má své priority a každá je organizována jednotlivě. Každý z účastníků má možnost v průběhu letní školy přihlásit se i jenom na jeden den tréninku. Výjimkou zde bude seminář pro vedoucí, který je připraven na dva dny.

 Více informací a přihlášky na stránkách Letní školy požárního sportu.

Těšíme se na Vaší účast v projektu letní školy požárního sportu Horní Lideč 2012.

-tz- Pavel Juřička

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA