Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Luhačovice přivítaly tradiční setkání seniorů

date_range 30.Lis, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Úterní odpoledne 29.listopadu patřilo v Městském domě kultury Elektra v Luhačovicích sedmému setkání uživatelů a pracovníků z domovů pro seniory ze Zlínského kraje. Akci nazvanou BARVY ŽIVOTA uspořádal Zlínský kraj, spoluorganizátorem pro letošní rok se stala příspěvková organizace Sociální služby Uherské Hradiště, konkrétně Domov pro seniory Buchlovice. Akce se osobně zúčastnil hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák, který nad ní převzal záštitu.

„Jelikož se koná již sedmý ročník této akce, je vidět, že je o ni zájem a lidé se zde dobře baví. Jsme našim seniorům hodně dlužni, neboť celý život pracovali a vytvářeli hodnoty. Věřím, že je pro ně dnešní setkání vítaným rozptýlením a potěšením ze vzájemného setkávání," vzkázal hejtman Stanislav Mišák.

 

foto Petr Zákutný

 
Odpoledním programem provázeli zaměstnanci Domova pro seniory Buchlovice vedoucí zařízení Antonín Gajdoš a vedoucí sestra Ludmila Hájková. Hudební, taneční, pohybové i recitační vystoupení si připravili obyvatelé domovů pro seniory a ostatních pobytových zařízení ze Zlínského kraje. Vystoupili také finalisté pěveckého a výtvarného festivalu Nad oblaky aneb Každý může být hvězdou 2011. Akci doprovázela dechová hudba Buchlovjané.

„Tato akce, která již má svou tradici, je určená k tomu, aby se senioři měli možnost setkat, pobavit a zároveň jakýmsi způsobem zahájit adventní čas. V názvu Barvy života je jakási symbolika pestrého podzimu, kdy je akce pravidelně pořádána, neboť stejně tak pestrý může být i život seniorů," přiblížila krajská radní pro oblast sociálních věcí Taťána Nersesjan, která se akce taktéž osobně zúčastnila.

Gabriela Sýkorová Dvorníková

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA