Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Lyžařská sezóna ve Velkých Karlovicích odstartovala v sobotu

date_range 18.Pro, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Sjezdovka Horal pojízdný koberec

Ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích bude v sobotu 19. prosince zahájena lyžařská sezóna. Na horách sice zatím chybí přírodní sněhová pokrývka, středisko ale využilo technický sníh ze sněžných děl a bude fungovat v omezeném rozsahu: od soboty se otevře spodní část sjezdovky Horal se službami především pro dětské návštěvníky.

 

„Jsme rádi, že se nám díky úsilí vlekařů podařilo svah připravit alespoň v tomto rozsahu. Věříme, že rodiny potěšíme a zpříjemníme jim tuto náročnou dobu, která jinak nedává příliš mnoho příležitosti ke sportování. Sjezdovka je připravena k provozu ve spodní třetině, kde se nachází dětský park s pojízdným kobercem. Otevíráme i lyžařskou školu a půjčovnu lyžařského vybavení,“ uvedl šéf Ski areálu Razula Martin Pařízek. Otevřeno je od 8:30 do 17:30 hodin.

 

Vítaným doplňkem k návštěvě Velkých Karlovic může být pokračující nabídka masáží ve Wellness Horal v hotelu Horal přímo u sjezdovky. Zatímco hotel včetně restaurace a wellness centra s termálními bazény a saunovým světem musel přerušit provoz, službu masáží lze dle vládního nařízení dál poskytovat. „Než děti absolvují lekci lyžování, rodiče si mohou odpočinout v teple a péči asijských masérů,“ dodal Martin Pařízek.

Lyžařská škola Horal

Hlavní, kilometrová sjezdovka Razula vyžaduje ještě trochu víc technického sněhu a bude zprovozněna později. Středisko pro nadcházející sezónu zachovalo ceny skipasů na loňské úrovni, mírně se zdražily jen dvou a vícedenní skipasy Skiregionu Valašsko, jehož je Razula součástí. Tyto skipasy mohou zájemci využít v několika dalších střediscích v okolí jako jsou Bílá, Kohútka či Karolinka.

 

Ski areál Razula je součástí Resortu Valachy, který provozuje ve Velkých Karlovicích čtyři hotely s 360 lůžky. Na základě nařízení vlády jsou hotely od pátku 18. prosince uzavřeny. Dva nejnavštěvovanější hotely, Lanterna a Horal, přitom měly na Vánoce, období mezi svátky i na Silvestra plno. „Některé naše služby nabízíme dál. Vedle nabídky masáží ve Wellness Horal zůstává otevřeno Bistro Razula, které bude opět nabízet prostřednictvím výdejního okna burgry, pizzu, frgály či hotová jídla ve skle s sebou. Chystáme se nově otevřít výdejní okno i v hotelu Horal, kde kuchaři nabídnou hotová jídla s sebou,“ dodal generální ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla.

 

Více informací: www.valachy.cz

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA