Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Manželé Zvonkovi zaběhli traťové rekordy

date_range 30.Pro, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Manželé Milan a Silvie Zvonkovi dominovali v traťových rekordech v 6. ročníku Běhu Štědrým ránem ve Štítné nad Vláří. Valašskokloboucký vytrvalec Milan Zvonek dosáhl v závodu dlouhém 7,7 kilometru se startem i cílem v Popově, času 28:44. Druhý v pořadí Roman Baláž byl pomalejší o 2 minuty a 15 sekund, bronzovou pozici vybojoval Michal Vaculík (31:59). Vlastimil Martinát doběhl čtvrtý (33:33) a Pavel Dorušek pátý (33:50).

„Bylo to příjemné vánoční dopoledne. Kromě toho, že se mi na trati dařilo, tak jsem se ve Štítné nad Vláří setkal se spoustou přátel," pochvaloval si po vyhlášení výsledků Milan Zvonek.

 Běh Štědrým ránem ve Štítné nad Vláří                     foto: pořadatelé               fotogalerie

Silvie Zvonková se mezi ženami prezentovala časem 34:03. Stříbrná byla se ztrátou 7 minut a 5 sekund Anna Balážová, třetí příčku obsadila Věra Lysáčková (41:28). Jarmila Rožníková skončila v čase 42:07 čtvrtá a Kateřina Sojová brala za čas 48:21 páté místo.

„Jsem ráda, že jsem přijala pozvání na tento závod. Rodinná atmosféra okolo něho se mi líbila. Účast v Popově mně navíc zpříjemnilo dlouhé čekání na Štědrovečerní večeři. Hodně mi v cíli také chutnala pravá domácí kyselica a potěšily mně i pěkné ceny," usmívala se na Valašsku Silvie Zvonková.

Rodina Martinátová ve Štítné nad Vláří uspořádala také pětikilometrový závod. Ten v mužích opanoval Tadeáš Martinát (31:53). Mezi ženami zvítězila Tereza Tkadlecová (32:55).

Žákovské kategorie na zkrácené trati vyhráli Jan Vaculík a Eliška Vaculíková.

Lubomír Hotař

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA