Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na Karlovicku se lyžovat zatím nedá

date_range 24.Pro, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Zahájení lyžařské sezóny ve Ski areálu Razula zatím stále není aktuální. Důvodem je jak nedostatek přírodního sněhu, tak především přetrvávající teplota nad nulou, která znemožňuje umělé zasněžování. „V minulosti se vždy ve Ski areálu Razula minimálně na Štědrý den lyžovalo, letos se toho bohužel nedočkáme," informovala za Resort Valachy Martina Žáčková.

Sjezdovka Horal na Štědrý den ráno      webkamera

Nedostatek sněhu naštěstí nemá prakticky žádný vliv na obsazenost hotelů Resortu Valachy. „Vánoční pobyty jsou vyprodané, stejně tak i silvestrovské. Sváteční hosté nemají zpravidla lyžování jako prioritu svátečního pobytu, přijíždějí hlavně za relaxací.. V tomto směru pro nás představují velkou výhodu naše relaxační centra, zejména Wellness Horal s termálními bazény, které nabízí kvalitní náhradní variantu dovolenkového programu," řekla Žáčková.

Ke konci týdne by podle meteorologů mělo přijít ochlazení. Předpověď počasí slibuje občasné sněžení a teploty pod bodem mrazu. „Pokud bude možné spustit sněžná děla, je reálné vysněžit naši nejkratší, rodinnou sjezdovku Horal během tří dnů," dodala Martina Žáčková.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA