Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Na novém hřišti najdete i interaktivní hry

date_range 27.Čvn, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Kurzy pečení valašských frgálů, ale také nové dětské hřiště, cvičení aquafitness v termálních bazénech, gurmánské akce nebo výuka golfu pro rodiny s dětmi – to vše a ještě řadu dalších programů připravil na letní prázdniny pro návštěvníky Resort Valachy ve Velkých Karlovicích.

Ten v létě láká nejen hosty využívající ubytování v jeho hotelech Lanterna, Horal a Galik, ale i jednodenní návštěvníky, kteří sem míří za volnočasovými aktivitami. V resortu se nachází mimo jiné relaxační centru Wellness Horal s termálními bazény, Golfové hřiště Horal, půjčovna segwayů a elektrokol, tenisový kurt, dětský park Razulák nebo Kulíškova naučná stezka.
Letošní novinka v podobě dětského hřiště se nachází u hotelu Horal. Tvoří ho nejen kolotoče či prolézačky, ale také interaktivní hry, které si mohou děti zahrát společně se svými rodiči.

 Nové hřiště Horal – lodě

Další letošní novinkou jsou lekce aquafitness, které návštěvníkům ve Wellness Horal zpestří odpočinek denně kromě něděle vždy v 10 hodin. Každé ráno se zájemci mohou zapojit do lekcí jógy a po loňském úspěchu je opět v nabídce i program Golf pro každého, který zábavnou formou umožňuje úplným začátečníkům vyzkoušet si hru na Golfovém hřišti Horal.

Podle ředitele resortu Tomáše Blably jsou hitem i kurzy pečení frgálů. „Pořádáme je o prázdninách vždy v úterý a sobotu. Během tří hodin se účastníci dozví zajímavosti o výrobě i historii těchto tradičních valašských koláčů a pod vedením našich pekařek si vyrobí svůj vlastní frgál, který si odnesou i s receptářem a zástěrou na památku. Poznávání regionální gastronomie je mezi návštěvníky stále oblíbenější, ať už jde o možnost ochutnat, nebo se jí rovnou přiučit," přiblížil generální ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla.

 Kurz pečení frgálů

Gurmáni se mohou těšit na nová sezónní menu hotelových restaurací. Každý víkend se koná grilování na terase hotelu Horal, vždy ve středu hudební večery s živou muzikou. Zajímavost pro gurmány připravil také Spa hotel Lanterna. V létě mimořádně nabídne polední tříchodové menu a to s lákavým tématem: je inspirováno spoluprací s michelinským šéfkuchaři, které zde v minulosti hostovali při Karlovském gastrofestivalu. Tuto pozvánku na blížící se desátý ročník gastrofestivalu doplní další rarita – večerní Raw menu pro milovníky bezmasých pokrmů.

Připraveny jsou i dvě akce pro sportovce: v červenci triatlonový kemp s nejúspěšnějším českým Ironmanem, Petrem Vabrouškem a v srpnu věhlasný VALACHY MAN, do nějž se každý rok zapojí tisícovka malých i velkých triatlonistů.

 Terasa hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Na konec srpna chystá Resort Valachy třetí ročník charitativního festivalu Týden kultury na Valašsku, který přinese osm divadelních představení v cirkusovém šapitó, opět i s oblíbenými Čtyřmi dohodami a Pátou dohodu Jaroslava Duška.

Ubytovaným hostům nabízí Resort Valachy oblíbené zvýhodněné pobyty s řadou výhod v ceně včetně volného vstupu do Wellness Horal a ubytování dětí zdarma. Tradičně velký zájem je o rodinné pokoje, které jsou v některých termínech již vyprodané.

Více: www.valachy.cz

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA