Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

“Najpěknější jarmeková fotka” jde do finále

date_range 13.Led, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Soutěž O najpěknější jarmekovú fotku, poslední ze soutěžních disciplín 17. ročníku Valašského mikulášského jarmeku, je už uzavřena a spěje k vyhodnocení vítězů. Jako jediná ze sedmi soutěží má uzávěrku až začátkem ledna, aby dala fotografům prostor zhodnotit a přihlásit svá díla. Autoři mohli zaslat fotky z loňského ročníku i libovolného dřívějšího jarmeku. O titul nejpěknější jarmekové fotky bude ve třech kategoriích soutěžit celkem patnáct snímků. Pětičlenná porota fotografie posoudí a do konce ledna vyjádří svůj verdikt.

„Porota bude složena z profesionálních i amatérských fotografů a pořadatelů jarmeku," osvětlila organizátorka soutěží Eva Sáblíková. Doplnila, že odborným garantem soutěže je Miroslav Trlica, který na základní škole ve Francově Lhotě vede fotokroužek. Výsledky budou zveřejněny po vyhodnocení došlých příspěvků, ceny vítězům budou předány až při dalším Mikulášském jarmeku.

 

Foto

ilustrační foto Michal Floreš

 
V kategorii „Trh a řemesla" soutěží šest snímků, do kategorie „Tradice a budoucnost Valašskoklobucka" je přihlášeno sedm fotografií a v kategorii „S lidmi na jarmeku" se budou hodnotit fotky dvě. Do soutěže mohly být přijaty jak klasické vyvolané fotografie, tak také záběry v digitální podobě. Jeden autor mohl zaslat nejvýše pět příspěvků.

Soutěžní snímky nezůstanou bez využití. „Fotografie budou sloužit pořadatelům Valašského mikulášského jarmeku k prezentaci na propagačních materiálech a webových stránkách akce," upřesnila Sáblíková. Jméno autora bude při použití vždy uvedeno.

 
 
Lenka Zvonková
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA