Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vodní svět ve Velkých Karlovicích přivítá v pátek své první návštěvníky

date_range 23.Čvn, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Vizualizace Vodního světa Velké Karlovice

Volnočasový areál vznikl na místě bývalého výrobního podniku v údolí Pluskovec ve Velkých Karlovicích. Práce začaly v březnu minulého roku (více zde), objekt je postaven v horském stylu, a to z kamenů a dřeva.  Jeho kapacita je přibližně 160 osob, areál vodního světa má celoroční provoz. Jde o investiční akci skupiny SYNOT.

 

Vodní svět obsahuje řadu atrakcí, patří sem plavecký bazén, masážní lehátka, chrliče, houpací záliv, perličky, lanové prvky, dětský bazén a třeba i Whirlpool a saunový svět. Hlavní objekt byl realizován jako tvarově jednoduchý jednopodlažní se sedlovou střechou a technickým suterénem.

V květnu ještě probíhaly poslední dokončovací práce, foto: Vodní svět Velké Karlovice

„Upřímně se těším na to, až tyto prostory ožijí a věřím, že se zde bude líbit všem generacím návštěvníků. Udělali jsme k tomu maximum,“ uvedl Ivo Valenta majitel skupiny herního průmyslu SYNOT.

 

Materiály navržené na fasády objektu jsou přírodní kámen, dřevo a prosklené plochy bazénové haly. Součástí stavby je hala, šatny a sociální zařízení návštěvníků, bazénová hala s relaxačním bazénem, technické a provozní zázemí bazénu s šatnami zaměstnanců, sklady, masérnami a barem.

 

Atrakce a saunový svět, foto: Vodní svět Velké Karlovice, FB profil Iva Valenty

 

Své první návštěvníky areál přivítá v pátek 26. 6. 2020.

 

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA