Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nehoda tří aut uzavřela silnici u Lužné

date_range 14.Led, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
VSETÍNSKO/ZLÍNSKO – Dopravu nejen na Vsetínsku dneska zkomplikovalo husté sněžení. Problémy nastaly i přes snahu silničářů na obvyklých místech. Neprůjezdný byl kopec Sirákov, kopec mezi Valašskými Příkazy a Horní Lidčí a zcela neprůjezdná v důsledku dopravní nehody byla přibližně dvě hodiny i silnice první třídy mezi obcemi Lidečko a Lužná.

„Krátce před dvanáctou hodinou tady došlo ke střetu tří osobních vozidel. Nehodu pravděpodobně zavinil osmapadesátiletý řidič slovenské Mazdy 323, který v pravotočivé zatáčce nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, počasí a stavu vozovky, dostal na zasněžené silnici smyk a čelně se střetl s protijedoucí Škodou Favorit. Do Škody Favorit zase narazila Škoda Octavia," uvedla mluvčí vsetínských policistů Ludmila Brousilová.

 
Nehoda si vyžádala tři zraněné, kteří byli převezeni rychlou záchrannou službou do nemocnice. „Test na alkohol byl u všech řidičů negativní," dodala Brousilová.

„Cestou k tomuto zásahu došlo na namrzlé vozovce k drobné dopravní nehodě, když se náš hasičský speciál střetl zpětným zrcátkem s druhým odstavený autem v čekající koloně," informoval mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček. „Hasiči na místě střetu vozidel pomohli jedné zraněné z osobního auta a dál se věnovali zajištění vraků proti případnému požáru a úniku provozních kapalin," doplnil Mitáček.

Na Zlínsku hlásili silničáři během dne potíže ve stoupání k obci Petrůvka nebo v kopci mezi Zádveřicemi a Dolní Lhotou.

 
 
StF
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA