Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nepustil ženu domů, sám tam teď nesmí

date_range 26.Kvě, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Policisté z Karolinky vykázali včera na 10 dnů z domu muže, který fyzicky napadal svoji manželku a navíc jí vyhrožoval zabitím.

V neděli večer přivolala devětatřicetiletá žena k domu v obci na Hornovsacku, kde společně s manželem a nezletilým synem bydlí, policejní hlídku. Manžel ji totiž nechtěl i se synem pustit domů.

„Ženě se podařilo nakonec vytlačit dveře dovnitř na chodbu, kde stál její šestatřicetiletý muž, který byl v podnapilém stavu. Manželku i se synem z domu vyháněl, vulgárně jí nadával a pak ji i fyzicky napadl, přitom ji vyhrožoval zabitím," popsala mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

Nato ji rukou udeřil do hlavy a tahal ji za vlasy. Pak ji vytlačil ven a zavřel dveře. Žena z něj měla strach, proto zavolala na policii.

Opilý muž mezitím usnul. Policisté přijeli do domku, kde spícího muže probudili. Ten byl velmi agresivní, neustále slovně urážel nejenom policisty, ale i svoji ženu. „Zajistili jsme ho, spoutali a po nezbytném lékařském vyšetření odvezli do policejní cely. Dechovou zkoušku odmítl," doplnila Lenka Javorková.

Po provedeném šetření využili policisté oprávnění vykázat muže z domu a včera odpoledne mu předali záznam o vykázání z místa společného obydlí na 10 dnů a propustili ho na svobodu. Věc se prověřuje jako trestný čin nebezpečné vyhrožování.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA