Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Nízkoprahové zařízení hledá pracovníky

date_range 30.Zář, 2011 featured_play_list Aktuality

 

Ve Valašských Kloboukách se pracuje na vzniku nízkoprahového zařízení, které umožní mládeži smysluplné a bezpečné trávení volného času. Svůj účel by mělo začít plnit zkušebním provozem od prosince letošního roku, a to v budově dřívějšího sídla odboru dopravy valašskokloboucké radnice. K zajištění provozu přizvalo Město Valašské Klobouky provozovatele nízkoprahového klubu KamPak? Slavičín, který nyní vypisuje výběrové řízení na pracovníky pro přímou sociální a pedagogickou práci právě ve valašskoklobouckém zařízení. Zájemci se mohou hlásit do 15. října.

Pracovní náplní na třech obsazovaných pozicích bude sociální a pedagogická práce s cílovou skupinou mládeže a mladých dospělých ve věku od 15 do 26 let. Součástí tohoto působení bude také organizace aktivit zaměřených na vzdělání, volný čas a osobní rozvoj uživatelů klubu a předpokládá se i poskytování poradenství a krizové intervence. Nabízené pracovní poměry jsou na zkrácený úvazek do maximální výše 0,5 úvazku.

K hlavním požadavkům na uchazeče patří dosažené vysokoškolské nebo minimálně vyšší odborné vzdělání sociálního nebo pedagogického zaměření, znalost práce na počítači, trestní bezúhonnost, schopnost práce v týmu, ochota učit se novým věcem, časová flexibilita a samostatnost. Případná praxe v oboru je výhodou. Nízkoprahový klub KamPak? Slavičín bude provoz valašskoklobouckého zařízení zastřešovat a garantovat po odborné stránce.

Zájemci o práci mohou zaslat svůj strukturovaný životopis a motivační dopis do 15. října elektronicky na e-mailovou adresu kampak.slavicin@gmail.com nebo poštou na adresu

Vzdělávací, sociální a kulturní středisko při Nadaci Jana Pivečky o. p. s., Horní náměstí 111, 763 21 Slavičín.

Kontaktní osobou je Kristýna Dvořáková, telefon 774 099 456, 776 673 995. Vybraní zájemci budou pozváni k užšímu výběrovému řízení. Pracovníci nízkoprahového klubu ve Valašských Kloboukách pak budou přijati na základě osobních pohovorů.

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA