Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

O prázdninách zve kino na atraktivní program

date_range 24.Říj, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Zdá se vám, že blížící se podzimní prázdniny budou mít náladu poznamenanou pochmurným počasím? A co ji sobě i vašim dětem přijít vylepšit do valašskoklobouckého kina? Program nově digitalizovaného biografu je šitý na míru především nejmenším divákům, které čeká při odpoledních představeních jedna animovaná pohádka za druhou. Na své si ale přijdou i dospělí, kteří jistě ocení premiéry českých a slovenských filmů a jeden dárek na závěr. Tak tedy vzhůru do kina!

„Podzimní prázdniny od pondělka 27. do středy 29. října budou v našem kině ve znamení maratonu šesti úžasných filmů. Odpolední představení věnujeme dětem, večer jsou pak zváni dospělí diváci. Začneme v pondělí animovanou komedií Zvonilka a piráti, která zaujme všechny holčičky, co mají rády víly a jejich kouzelné příběhy," pozvala na úvodní představení Marie Kolajová z valašskoklobouckého infocentra. Toto i ostatní dětská promítání začínají v 17 hodin.

Od 20 hodin se pak bude promítat premiéra nové české romantické komedie Intimity. Divákům bude jistě povědomé prostředí, v němž se bude sedm příběhů o lásce odehrávat, snímek se totiž natáčel ve Zlíně. Záruku kvality pak poskytuje skvělé herecké obsazení.

Lego příběh    zdroj kino

V úterý odpoledne se mohou dětští návštěvníci těšit na dobrodružství známých figurek v animovaném LEGO příběhu. Hlavní hrdina je průměrnou a obyčejnou postavičkou ze stavebnice, která je omylem považována za nejvýjimečnější osobu, která může zachránit svět. Na svůj úděl je ovšem absolutně nepřipravená. „Večer zveme diváky na premiéru slovenského dramatu Krok do tmy. Děj nás přenese do 50. let minulého století, kdy se lámaly nejen lidské osudy, ale i charaktery," pozvala Marie Kolajová. Promítá se od 19:30 hodin.

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana, to už bude čekat na své malé příznivce ve středu. Jde o animovaný příběh psa a chlapce, kterého si tento talentovaný a nadaný čtyřnohý génius adoptoval. „U filmu se pobaví všichni, nejen kluci a holky, ale i jejich „dospělácký" doprovod. Kromě spousty legrace se mohou těšit na zábavná setkání s velikány světových dějin," popsala Marie Kolajová a dodala, že vstupné u dětských představení je nastaveno tak, aby si diváci mohli dovolit přijít na všechna prázdninová promítání.

Středeční závěr filmového maratónu bude patřit dokumentárnímu snímku Olgy Sommerové s názvem Magický hlas rebelky. „Dokument je věnovaný pohnutému osudu zpěvačky Marty Kubišové, která pro svůj boj za pravdu musela po roce 1968 nejen zanechat zpívání, ale po podpisu Charty 77 dokonce trpět i nejedno příkoří od StB. Do toho mimořádně těžké okamžiky v osobním životě, ztráta dítěte i ohrožení života vlastního… Znovu na výsluní se pak vrátila po revoluci, kdy se stala symbolem odporu proti komunistickému režimu," shrnula ke strhujícímu snímku Marie Kolajová. Osobní statečnost známé zpěvačky a především silné ženy můžete sledovat od 19:30 hodin.

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA