Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ochutnejte „Michelinské“ menu

date_range 29.Čvn, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Ochutnejte gastronomii s nádechem michelinských hvězd! Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích láká o prázdninách na originální obědové menu inspirované uměním michelinských šéfkuchařů, kteří zde hostovali v minulých ročnících Karlovského gastrofestivalu.

„Jednotlivé chody jsou inspirovány vybranými pokrmy, které u nás připravovali při Michelinské galavečeři Roman Paulus, maďarský šéfkuchař Ákos Sárközi a náš poslední, loňský host Toni Mörwald z Rakouska," popisuje šéfkuchař hotelu Josef Tydlačka.

Hosté se tak mohou těšit na mrkvovou polévku s pomerančem a hřebenatkou svatojakubskou, filet z mořského vlka s kouřovým aroma a petrželkovou ovesnou kaší a dezert v podobě kávového krému s oříškovou drobenkou a borůvkovým sorbetem. Menu je v nabídce vždy jen v poledne, od 11 do zhruba 14 hodin.

To však není jediné letní lákadlo pro gurmány. Pokud byste si chtěli udělat v hotelové restauraci Vyhlídka příjemný večer ve společnosti dobrého jídla a vína, ochutnejte nové šestichodové menu snoubené s víny vinařství Horák, které je zasvěceno barvám a chutím valašských lesů.

Skutečnou raritou je pak šestichodové Raw menu. „Věříme, že touto novinkou potěšíme nejen vegetariány, ale i všechny ty, kteří si s příchodem letního počasí rádi pochutnají na lehčích bezmasých pokrmech nebo prostě chtějí vyzkoušet něco jiného. Raw pokrmy jsou připraveny bez tepelné úpravy, díky čemuž jsou lépe stravitelné a mají také mimořádně vysokou výživovou hodnotu, protože si uchovají větší množství cenných živin, vitamínů a důležitých enzymů," dodává Josef Tydlačka.

„Michelinské“ polední menu k nahlédnutí zde

Akce pro gurmány chystá na prázdniny i blízký hotel Horal. Každou středu od 18:30 hodin se na jeho terase můžete těšit na hudební podvečer se Zbyňkem Ternerem a dalšími muzikanty, každý víkend pak na grilované speciality, v neděli od 12 hodin i s podkresem cimbálu.

Více: www.valachy.cz

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA