Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Opilý řidič havaroval při předjíždění. Škoda Octavia skončila na střeše

date_range 31.Bře, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda na Bobrkách, foto: HZS

Složky integrovaného záchranného systému zasahovaly v úterý v pět hodin ráno u dopravní nehody na Bobrkách ve Vsetíně, kde skončilo osobní vozidlo Škoda Octavia na střeše. Doprava byla v místě nehody omezena.

 

„Šestadvacetiletý řidič ze Zlínska začal se svým vozem předjíždět automobil jedoucí v pravém jízdním pruhu. Nestihl se však bezpečně zařadit před vozidlo dříve než levý jízdní pruh zanikl, dostal smyk a vyjel mimo komunikaci,“ uvedl pro regionvalassko.cz mluvčí policistů Petr Jaroš a dodal, že řidič po nehodě nadýchal téměř dvě promile alkoholu.

 

Foto: HZS

 

„Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Hasiči u vozidla provedli protipožární opatření a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Vozidlo hasiči přetočili na kola a poté pomohli s jeho naložením na odtahový vůz. Nakonec provedli úklid vozovky od střepů a úlomků,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Mladému řidiči hrozí až tříletý trest odnětí svobody. Škoda byla předběžně odhadnuta na 80 tisíc korun.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA