Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Oprava mostu si vyžádala uzavření části cyklostezky ve Valašských Kloboukách

date_range 18.Zář, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Most ke kompostárně se dočká opravy

V tomto týdnu započala oprava mostu vedoucího ke kloboucké komunitní kompostárně v ulici Brumovská. Zhoršující se statika si už dříve vyžádala omezení hmotnosti projíždějících vozidel, nyní již přišla na řadu úplná uzavírka mostu a obnova, jejíž náklady byly vyčísleny na 1,5 milionu korun. Oprava by měla být hotová do konce listopadu, do té doby bude uzavřena jak komunitní kompostárna, tak z bezpečnostních důvodů i úsek cyklostezky, který vede od kompostárny po hasičskou zbrojnici.

 

„Při opravě mostu dojde k obnově mostní konstrukce, mostních opěr i asfaltového povrchu. Zůstane přitom zachována původní nosnost, stejně jako výškové a rozměrové parametry mostu,“ přiblížil Petr Štajner, vedoucí odboru vnitřních věcí.

 

Po dobu uzavření komunitní kompostárny by měli občané pro odevzdávání bioodpadu prioritně využívat stanoviště ve městě, kde se do kontejnerů třídí drobná zelená hmota a na vyhrazené místo se odkládají větve stromů a keřů. V případě potřeby mohou zelený odpad přivážet také na sběrný dvůr.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA