Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po turnaji v kopané zahraje skupina Fleret

date_range 28.Čvn, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Turnaj v malé kopané „Valachy Cup" se pro letošní rok stěhuje do Valašských Klobouk. Uskuteční se již tuto sobotu 30. 6. 2018 v areálu fotbalového hřiště u nádraží. O první místo bude soupeřit 10 týmů s celkovým počtem přes 100 hráčů. Vítěz si s sebou kromě poháru odnese také 50l sud piva. Turnaj má poprvé i mezinárodní přesah, jelikož se zúčastní také jeden tým ze Slovenska. Výkop prvního utkání je naplánován na 10:00.

Souběžně s turnajem bude od 14:00 probíhat také bohatý doprovodný program určený pro děti. Chybět nebude animátorský program, skákací hrad, malování na obličej, předvedení techniky složek IZS a mnoho dalšího. V 16:00 se můžete těšit na vystoupení taneční skupiny ELES.

Večer jsou na programu koncerty kapel, které všichni velmi dobře známe. Nejprve zahrají místní kapely Šamat a Schelinger revival, vrcholem celého dne bude pak vystoupení skipiny Fleret z Vizovic. Celou akci zakončí kapela Headmaster, která se jistě postará o zábavu až do pozdních nočních hodin.

Večerní program:

19:00 – ŠAMAT
20:30 – SCHELINGER REVIVAL
21:30 – FLERET
23:00 – HEADMASTER

Vstupné je dobrovolné, avšak za každých 100 Kč obdrží návštěvník slosovatelnou vstupenku. Večer proběhne losování o hodnotné ceny, mezi kterými bude např. 30l sud piva.

S myšlenkou Valachy Cupu přišli nadšenci ze Spolku přátel valašských aktivit‎. První ročník se uskutečnil v roce 2016 na fotbalovém hřišti v Poteči a vystoupil zde finalista Československé Superstar Štěpán Urban. V loňském roce se turnaj odehrál v Brumově-Bylnici v areálu Pod Stráním. Po turnaji již následoval plnohodnotný večerní program, jehož hlavní hvězdou byla známá vsetínská pop-punková skupina Criminal Colection.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA